Cilvēks cilvēkam

Par mums

Pāvilostā - skaistākajā vietā Latvijā - netālu no jūras, pašā Sakas upes krastā, Upesmuižas parka teritorijā atrodas nodibinājuma „Fonds „Cilvēks Cilvēkam”” ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas iestāde (Iestāde). Iestāde dibināta ar mērķi sniegt palīdzīgu roku grūtā brīdī tiem cilvēkiem, kuri paši vairs nespēj par sevi parūpēties tā, lai varētu turpināt pilnvērtīgu dzīvi. Mūsu māja ir pielāgota invalīdu vajadzībām. Pastāvīgi ilgstošajā sociālajā aprūpē un rehabilitācijā atrodas 54 cilvēki. Klienti pavada laiku domubiedru grupās, kā arī diskutē par sev aktuālajām tēmām, klausās mūzikas skolas audzēkņu koncertu, dzied dziesmas, klausās priekšlasījumus dzejai, vai vienkārši bauda skaisto dabu, klusumu, jasmīna smaržu un svaigo gaisu.

 

Mājas apkārtnē ir iekopts ziedu un skaistumkoku dārzs, ierīkoti koka soliņi, kā arī lapenīte un skvērs radinieku uzņemšanai.

Istabiņās katra gultasvieta aprīkota atbilstoši katra klienta vajadzībām, kā arī ierīkots speciāls lokāls apgaismojums, kas piemērots  katra klienta vajadzībām.

Fonda apraksts - misija, mērķi, vērtības.

Dokumenti