Par mums

Fonda misija, mērķi, vērtības.

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā - Pāvilostā - netālu no jūras, pašā Sakas upes krastā, Upesmuižas parka teritorijā atrodas nodibinājuma „Fonds „Cilvēks Cilvēkam”” ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas iestāde (turpmāk - Iestāde). Iestāde dibināta ar mērķi sniegt ilgstošo diennakts sociālo aprūpi un rehabiltāciju pieaugušām personām. Māja ir pielāgota invalīdu vajadzībām. Pastāvīgi ilgstošajā sociālajā aprūpē un rehabilitācijā atrodas 45 cilvēki. Klientiem ir iespēja pavadīt laiku domubiedru grupās. Svētkos sniedz koncertus vietējās mūzikas skolas audzēkņi, dažādas muzikālās apvienības, deju kolektīvi. Var baudīt skaisto dabu, jasmīnu un ievu smaržu, un klusumu Sakas upes ielokā.

Mājas apkārtnē ir iekopts ziedu un skaistumkoku dārzs, ierīkoti koka soliņi, kā arī lapenīte un skvērs.

Iemītnieku istabiņās katra gultasvieta aprīkota atbilstoši katra klienta vajadzībām. Iestādes virtuves bloks piedāvā četras reizes dienā ēdināšanu.

Mājas pagalmā ir ierīkots bērnu rotaļlaukums klientu tuvinieku labsajūtai.

Starp sauli, jūru un kāpām - atrodas Jūrkalne. Jūrkalnes māja atrodas bijušā skolas un bērnudārza ēkā, kur esam ierīkojuši trīs nodaļas - divas vīriešu nodaļas un vienu sieviešu nodaļu. Ēkas apkārtne ir iežogota pēc ES standartiem, lai garantētu drošību klientiem. Katram klientam mēs nodrošinām individuālu pieeju. Iestādes virtuves bloks piedāvā četras reizes dienā ēdināšanu.

Katram Latvijas iedzīvotājam, kurš saniedzis pensijas vecumu, ir tiesības saņemt sociālās aprūpes pakalpojumus kādā no Latvijas sociālās aprūpes centriem.

Ja vēlies dzīvot pie mums vai vēlies noskaidrot par iespējām Tavam tuviniekam dzīvot pie mums – mēs piedāvājam divas iespējas: 1. Par musu sniegtajiem pakalpojumiem vari maksāt pats vai var maksāt Tavs pakalpojuma finansētājs – šādā gadījumā sniegto pakalpojumu izcenojumu apmaksā pats Klients vai tā persona, kura ir pakalpojuma finansētājs; 2. Sadarbojoties ar Rīgas pašvaldību, Liepājas pašvaldību, Ventspils pašvaldību, Kuldīgas pašvaldību, u.c. piedāvājam ilgstošās diennakts sociālās aprūpes pakalpojumus un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, ko apmaksā pašvaldība. Ja vēlaties pretendēt uz pašvaldības apmaksātu pakalpojumu - sazinieties ar savas pašvaldības sociālo dienestu. Uz pašvaldības apmaksātu vietu var pretendēt iedzīvotāji no pašvaldībām, kam ir noslēgts sadarbības līgums ar mums. Piesakoties uz pašvaldības nodrošinātu sociālās aprūpes pakalpojumu, tas izmaksās 85% no pensijas apmēra, savukārt, starpību no kopējām pakalpojuma izmaksām segs pašvaldība. Pašvaldības nodrošināto aprūpes vietu skaits ir ierobežots.

Sociālās aprūpes centrā dzīvojošie klienti tiek nodrošināti ar dzīvojamām telpām, kuru iekārtojums atbilst viņu veselības stāvoklim un vecumam, kā arī ir aprīkotas ar funkcionālajām gultām un nepieciešamajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem pilnvērtīgai dzīvei. Uz vietas tiek nodrošināta medicīniskā aprūpe pēc nepieciešamības.
Par klientu labklājību rūpējas kvalificēta speciālistu komanda, kurā ietilpst sociālie darbinieki, sociālais rehabilitētājs, ārsta palīgs, ārsts speciālists (ķirurgs), ārsts – speciālists (psihiatrs), divi ģimenes ārsti, aprūpētāji – higiēnisti, aprūpētāji, mājkalpotāji, profesionāli pavāri.

Centrā tiek daudz domāts par iespējām aktīvi pavadīt brīvo laiku. Tiek piedāvātas dažādas nodarbes, izklaides un atpūtas pasākumi.

Ēdināšana tiek nodrošināta četras reizes dienā – brokastis, pusdienas, launags un nakts launags. Pēc katra klienta individuālajām vēlmēm un veselības stāvokļa specifikas – saskaņojot ar ārstu – speciālistu – tiek nodrošināta speciālā ēdināšana.


Sazinies ar mums, ja vēlies uzzināt vairāk! +371 29424280 Maira, +371 29471037 Jānis, +371 29868874 Kristīne

Pēc saziņas, ja būs vēlme - vienosimies par laiku pirmajai tikšanās reizei, kuras laikā iepazīsimies, veiksim nepieciešamās pārrunas, kā arī iepazīstināsim ar iekšējās kārtības noteikumiem, telpām un teritoriju, kā arī pastāstīsim par mūsu ikdienu, tradīcijām un aktuālajiem notikumiem.